Waarom een Chameleon Round of Six-Square Whiteboard?
Durf af te wijken van de standaard. Deze whiteboards geven een ruimte vorm. Schrijven en prikken combineren? De ronde en zeshoekige schrijfborden met een doorsnede van 60 cm sluiten aan bij de Chameleon Pinning Shapes.
Het Round of Six-Square whiteboard heeft een emaillelaag met een dubbele coating. Dat zorgt voor een krasvast en porievrij schrijfoppervlak. Niet voor niets ontvangt u levenslange garantie op schrijven en perfect wissen.
Round en Six-Square specificaties
- Oppervlak: ‘Double coated’ emaille, wit
- Afmetingen: 60, 98 of 118 cm in doorsnede. Maatwerk mogelijk
- Garantie schrijfoppervlak: levenslang op perfect schrijven en wissen
- Productgarantie: 2 jaar op constructie en fouten
- Magnetisch: voor alle soorten magneten
- Krasvast: zelfde kwaliteit als glas
- Dikte: 10 mm
- Randafwerking: zwart afgelakt
- Duurzaamheid: uitgestoten CO2 wordt 100% gecompenseerd
- Duurzaamheid: FSC® gecertificeerd (Licensecode C137061)
Round en Six-Square downloads
Montage
Chameleon Round & Six-Square worden inclusief een zeer eenvoudig TÜV-gecertificeerd montagesysteem geleverd. Montage gebeurt door middel van magnetische platen van 30×30 cm, die u volgens de tekening op de muur schroeft. Vervolgens kan het whiteboard via magnetisme stevig aan de muur gehangen worden en eenvoudig ten opzichte van elkaar uitgelijnd worden. De wand dient hiervoor recht en egaal te zijn.